Casa Rustica Para 8 Personas
A Paseo Aldea Hippie 25 percnyi sétára, a Paseo de Compras pedig csupán 1 km-re helyezkedik el a 2 hálószobás Casa Rustica Para 8 Personas Balneario Mar Azul.
A szálláshely vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket. A vendégek vacsorázhatnak az El Bosque vendégszeretetét élvezve, amely rövid útra található a villától.
- Helyi látnivalók
- Cabanas Mi Lugar Las Gaviotas1507 km
- Playa Mar Azul1635 km
- Paseo de Compras1561 km
- Supermercado Camila1187 km
- Blue Beach1511 km
- Casa de los Peones y Tanque de Agua de Mar de las Pampas1682 km
- Churros "El Topo" Mar Azul1251 km
- Natural Reserve Mar de Las Pampas2065 km
- Rincon en el Bosque1355 km
- Paseo de las Luces1729 km
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel18 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Rustica Para 8 Personas milyen messze van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől?
A Casa Rustica Para 8 Personas autóval 23 percre van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől. - ❓
A Casa Rustica Para 8 Personas kínál konyhai felszereltséget?
A Casa Rustica Para 8 Personas felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
A Casa Rustica Para 8 Personas engedélyezi a háziállatokat?
Nem, a Casa Rustica Para 8 Personas nem engedélyez háziállatot. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg az ingatlan területén tartózkodunk?
Balneario Mar Azul nevezetességei közé tartozik a Playa Mar Azul és a Paseo Aldea Hippie, amelyek 3 km-re, illetve 2 km-re találhatók az ingatlan területétől. Ezenkívül a Paseo de Compras (1 km) szintén ajánlott a látogatásra.